Kariéra

Jsme prestižní znalecký ústav, provádíme oceňování nemovitostí a podniků, a dalších hmotných a nehmotných majetků, stanovujeme majetkové újmy a posuzujeme vady a nedodělky a škody ve stavebnictví. Máme nejširší pobočkovou síť v České republice. Jsme partnerem největších tuzemských bank. Vyhotovujeme ocenění pro potřeby státních orgánů, soudů, bank, vlastníků a investorů.

 Pro pražskou centrálu hledáme posilu našeho týmu na pozici:

Asistent pro oceňování podniků

Popis pozice:

  • asistence při oceňování podniků a nehmotných majetků
  • zpracování podkladů a vstupů pro ocenění
  • samostané zpracování dílčích analýz
  • zpracování sektorových analýz
  • příprava prezentací
  • aktualizace firemních databází

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • velmi dobrou znalost práce s výpočetní technikou (MS Word a Excel)
  • schopnost aktivní samostatné práce
  • analytické myšlení
  • AJ komunikativně

Oceníme:

  • odborné zkušenosti a znalosti z oceňování
  • chuť používat moderní metody oceňování

Nabízíme:

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • další vzdělávání v oboru
  • pro současné studenty částečný pracovní úvazek s možností následného trvalého pracovního poměr

Asistent pro oceňování nemovitostí

  • asistence při oceňování nemovitostí
  • zpracování podkladů a vstupů pro ocenění a analýzy

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru
  • zájem o profesi oceňování
  • aktivní znalost AJ

Oceníme:

  • časovou flexibilitu
  • okamžité zahájení spolupráce
  • chuť používat mezinárodní metody oceňování
  • absolvování postgraduálního studia "Oceňování nemovitostí"

Nabízíme:

  • zajímavou práci v perspektivní společností
  • možnost profesního růstu na zajímavých nemovitostních projektech
  • příjemný pracovní kolektiv

Písemné nabídky se stručným životopisem a fotografií zasílejte laskavě na e-mail equita#equita.cz nebo na sídlo společnosti.

Novinky [↑ Nahoru]

5. 10. 2017

Oceňování je zajímavou a dynamickou disciplínou. Pro pražskou centrálu hledáme posilu našeho týmu na pozici Asistent pro oceňování podniků.

celý článek >

Hledáme nového kolegu - oceňování nemovitostí

2. 5. 2017

Oceňování je zajímavou a dynamickou disciplínou. Pro pražskou centrálu hledáme posilu našeho týmu na pozici Asistent pro oceňování nemovitostí.

Znalci se při ocenění v insolvenci mýlí až o polovinu

3. 8. 2015

Ocenění majetkové podstaty je důležitou součástí insolvenčního řízení. Výsledky ocenění jsou určující pro řadu rozhodnutí a ovlivňují průběh insolvenčního procesu.

Riziková prémie trhu - konference ACEB 2014

11. 11. 2014

Náš kolega připravil příspěvek zabývající se rizikovou prémií trhu pro výnosové ocenění podniku v rámci mezinárodní ekonomické konference v Singapuru.

Dopravní infrastruktura a potřeba změny legislativy

27. 2. 2014

Seminář "Dopravní infrastruktura a potřeba změny legislativy" pod záštitou ministra dopravy pana Antonína Prachaře a pod záštitou předsedy Hospodářského výboru pana Ivana Pilného se uskutečnil v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky. Ředitel společnosti EQUITA Consulting přednesl příspěvek, jehož cílem bylo shrnutí role znalce v procesu výstavby dopravní infrastruktury v České republice.

Menu sekce [↑ Nahoru]

komplexní nabídka

Hlavním předmětem naší činnosti je oceňování většiny typů majetků a posuzování staveb. Naší výhodou je komplexní nabídka souvisejících služeb a úplný servis.

Jsme pro Vás partnerem, který zajistí Vaše potřeby a to jak vynucené právními předpisy České republiky a Evropské unie, tak i z důvodů řešení Vašich požadavků.

Etika

Při poskytování služeb, investičním poradenství, oceňování i znalecké činnosti sledujeme profesionální standardy, které zahrnují rovněž standardy etické. Etický přístup považujeme za důležitý k budování a udržení důvěry našich klientů a veřejnosti.