Naše MISE

Respektujeme Vaše hodnoty.

Zaměřujeme se na komplexní poradenství v oblasti majetku a na oceňování. Naše služby přinášejí růst Vašich podnikatelských aktivit, ale také mohou být podporou při obhajobě Vašich nároků. Naší doménou je oceňování a posuzování všech typů majetků.

NAŠE MISE

EQUITA Consulting upevňuje svou pozici znalce a experta na oceňování a souvisejícího poradenství. Naše postupy práce jsou založeny na tradičních oceňovacích přístupech, výzvou jsou pro nás i nové netradiční způsoby přístupu k řešení problémů a k ocenění. V jednotlivých oceňovacích projektech postupujeme podle konkrétních potřeb s maximálním využitím odborných znalostí našich expertů.

NAŠE VIZE

Cílem EQUITA Consulting je získávat stále vyšší kredibilitu u stávajících a příchozích klientů, získávat status odborníka na oceňování i u státních orgánů. Snahou společnosti je více zdokonalovat vědomosti svých zaměstnanců a úroveň poskytovaných služeb. Je důležité orientovat se ve více oborech a umět poskytnout komplexní služby.

Do budoucna společnost plánuje rozvoj zejména v oblasti lidských zdrojů.


Novinky [↑ Nahoru]

Jsme členy ARTN

28. 3. 2019

Valná hromada Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí přijala EQUITU za svého člena. Naši společnost reprezentuje Leoš Klimt.

Členství v ARTN nám umožňuje aktivně se zapojit do dění na nemovitostním trhu, prezentovat a poskytnout odborné veřejnosti naše zkušenosti stavebních expertů, znalosti z oceňování a v neposlední řadě i poznatky ze sporů které jsme získali jako znalci.

celý článek >

---

Hledáme posily našeho týmu

19. 2. 2018

Pro pražskou centrálu hledáme nové kolegy na pozice:

Pokud Vás zajímá a baví oceňování, rádi přijímáte nové výzvy a nechcete jednotvárnou pracovní náplň, určitě shlédněte naši nabídku spolupráce.

celý článek >

---

Znalci se při ocenění v insolvenci mýlí až o polovinu

3. 8. 2015

Ocenění majetkové podstaty je důležitou součástí insolvenčního řízení. Výsledky ocenění jsou určující pro řadu rozhodnutí a ovlivňují průběh insolvenčního procesu.

celý článek >

---

Riziková prémie trhu - konference ACEB 2014

11. 11. 2014

Náš kolega připravil příspěvek zabývající se rizikovou prémií trhu pro výnosové ocenění podniku v rámci mezinárodní ekonomické konference v Singapuru.

celý článek >

---

Dopravní infrastruktura a potřeba změny legislativy

27. 2. 2014

Seminář "Dopravní infrastruktura a potřeba změny legislativy" pod záštitou ministra dopravy pana Antonína Prachaře a pod záštitou předsedy Hospodářského výboru pana Ivana Pilného se uskutečnil v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky. Ředitel společnosti EQUITA Consulting přednesl příspěvek, jehož cílem bylo shrnutí role znalce v procesu výstavby dopravní infrastruktury v České republice.

celý článek >

---

Menu sekce [↑ Nahoru]

komplexní nabídka

Hlavním předmětem naší činnosti je oceňování většiny typů majetků a posuzování staveb. Naší výhodou je komplexní nabídka souvisejících služeb a úplný servis.

Jsme pro Vás partnerem, který zajistí Vaše potřeby a to jak vynucené právními předpisy České republiky a Evropské unie, tak i z důvodů řešení Vašich požadavků.

celý článek >

Etika

Při poskytování služeb, investičním poradenství, oceňování i znalecké činnosti sledujeme profesionální standardy, které zahrnují rovněž standardy etické. Etický přístup považujeme za důležitý k budování a udržení důvěry našich klientů a veřejnosti.

celý článek >